Jak mít
úžasný vztah (i v ložnici),
který naplňuje a baví
oba partnery?

Toužíte po krásném partnerském vztahu, ve kterém se budete oba těšit na každou smyslnou chvíli v ložnici?

 • Váš intimní život není takový, jaký byste si přáli?
 • Vaše představy o činnosti v ložnici se rozchází?
 • Nemůžete najít k sobě cestu? 
 • Bojíte se, že už to lepší nebude a vy se s tím buď smíříte,

  nebo o vztah přijdete?

V poslední době se na nás obrací čím dál více žen a mužů, kteří jsou nespokojení s jejich intimním životem a frustrace z něj ovlivňuje i jejich vztah.

"Já to chci méně, skoro už vůbec, a jemu to nestačí. Někdy mu vyhovím, ale..."
"...Když chci sex, musím se jí doprošovat a cítím se jak škemral."
"Nevíme, co dělat..." svěřují se.

Možná i vás trápí...

🙅‍♀️Ztrácíte chuť na milování?

Ženy se často bojí, že zklamou. Bojí se, že je jejich partneři začnou podvádět, nebo že dokonce opustí rodinu. Často pak vyhoví partnerovým sexuálním potřebám a mnohdy jsou i rády, že "to" netrvalo dlouho. Takový sexuální život jim nepřináší potěšení a ony pociťují stále více a více vnitřní prázdnoty, která se pomalinku dere na povrch. Samy pak zvažují, že ony opustí partnera.

🤷‍♂️Chcete sexu víc a nevíte co s odmítnutím?

Muži říkají, že je žena odmítá, často jí to dávají za vinu a jsou podráždění. Mají pocit, že mají v takové situaci tři možnosti: sex si nárokovat, hledat jinde, nebo volit vztah bez sexu. Ani jedna ale není příjemným řešením!

🤦‍♀️Při snížené výkonnosti či předčasné ejakulaci se naopak cítíte pod tlakem?

Muži, často se snaží vyhovět ženě, ale neví jak a komunikace vázne. Nejistota se občas nemile projeví i na jejich erekci. Muži mají pocit, že selhávají v roli milence.

Existuje nějaká jiná a příjemná možnost, jak společné intimitě vrátit život?

 

Představte si... 

 • 💏Jaké by bylo, kdybyste každý večer cítili radost z blízkosti svého partnera, aniž byste se museli doprošovat?
 • 👫Jak by se vám usínalo s tím, že je váš intimní i partnerský vztah nezlomný a hluboký?
 • 💔➡️❤️Co kdybyste měli nástroj, který umí přepsat nepříjemnou zkušenost na příjemnou realitu? Nástroj, který vám pomůže poznat sebe, svého partnera, probudit přitažlivost a zažívat intimní chvíle, na které jste zatím snad ani neměli pomyšlení?
 • 👨‍👩‍👧‍👦💞 Jak by vypadal do roka váš vztah, kdybyste opravdu slyšeli, co jeden od druhého potřebujete a uměli si vyhovět v životě i v posteli?

Také toužíte mít intimní život plný radosti a vzrušujících momentů ???

Neradi čtete? Pusťte si video...

Od r. 2012 prošly našimi sezeními stovky párů v krizi, kterým jsme pomáhali.

Uvědomili jsme si, že největší překážkou v partnerské komunikaci, která ovlivňuje celí vztah i intimitu jsou hluboce zakořeněné negativní návyky a vzorce chování.

Začali jsme proto pracovat s přepisem těchto návyků. Propojili jsme práci s tělem a psychologické metody tak, aby to naše klienty současně bavilo i jim to efektivně pomáhalo. 

Když jsme v r. 2016 zahrnuli novou "dotekově-psychologickou" metodu do naší práce, zaznamenali jsme u všech klientů neuvěřitelné pokroky.

Začali jsme si všímat několika kroků, díky kterým nám říkali:
"Zase jsme se do sebe zamilovali!"

Chcete znát 3 věci, které i ze
vztahu na pokraji sil
dokázaly udělat
zase přitažlivý a silný vztah?

 • 1
  Společná činnost -"praxe" 
  Dělají si na sebe čas, který je  pro ně důležitý a při kterém si věnují pozornost! (né moc, stačí i pár minut týdně.)
 • 2
  Láska nad Egem 
  Odložili ego a věty"Já problém nemám. Rozhodli se řešit nekomfortní situaci nehledě na to, "kdo za ní může. Problém nevnímají jako něco, co je odděluje, ale jako společnou výzvu.
 • 3
  Berou se s humorem!
  Uvědomují si, že ani jeden není dokonalý a chybě se častěji zasmějí, než aby se zahrnovali výčitkami a stížnostmi.

POZOR, málokdo však tyto 3 věci dělá!

Vztah často chybně považujeme za bezúdržbový mechanismus.
Pokud není po našem, snadno se urážímerozčilujeme a velmi, velmi rádi svalujeme vinu na druhé.
Toto jsou opačné 3 věci, které intimitu i vztahy ničí a propadá jim dle statistik stále více a více lidí...
Skoro každždé 2. manželství končí rozvodem... Ano cca 48%.

Nemusíte mít takto zranitelný vztah! 
Tyto zlozvyky se dají překonat...

Chcete znát cvičení, které posílí a obohatí váš vztah i za 3minuty praxe?

V roce 2016 jsme poprvé prošli úžasným seminářem Dr. Betty Martin (USA) a seznámili se s psychologickým modelem "Wheel of Consent®" (Kolo souhlasu).

Od základu nám to změnilo život. 3minutová hra, na které je model Kola souhlasu postaven, nám přišla tak přirozená a tak účinná, že jsme jí okamžitě začali praktikovat s našimi klienty. Dříve, když nás vyhledali klienti s intimními problémy, učili jsme je různé techniky, intimní masáž, vědomé milování a učili jsme je, jak funguje mužská a ženská sexualita.

Na to ale neexistuje přesný návod platný pro každého. Každý jsme v něčem trochu jiní. Je třeba přistupovat jinak k někomu, kdo zažil nevěru, jinak k ženě, která ztratila chuť k sexu po porodu

nebo byla zneužita, jinak k muži, který je náruživější, a jinak k muži, který je unavený a trpí erektilní dysfunkcí (ED), a úplně jinak k páru, který hledá zpestření rutinního intimního života…

3minutová hra ale funguje odlišněji, než různé techniky, které známe. Je pro všechny… Jak to???

Jak hra pomáhá?

V 3minutové hře se partneři nejprve učí poznávat své potřeby a respektovat své hranice.

Samotná praxe se skládá z komunikace a několika krátkých doteků - proto 3minuová hra (1 kolo cca 3 minutky).
Například 5 doteků po cca3 minutách zabere 15 minut praxe.

Následně se učí, jak toto komunikovat se svým partnerem bez pocitu viny a beze strachu z odmítnutí, nepřijetí, nepochopení či útoku, a jak najít společnou cestu ve svých (nejen) intimních potřebách.

💔➡️❤️
Nahraďte negativní zkušenost novou pozitivní.

Nejenže se díky 3minutové hře lidé naučí naplňovat své potřeby, ale především se také učí překonávat staré negativní vzorce chování. Například nevědomou manipulaci, stavění se do role oběti, vzájemné obviňování se, nekonečné hádky o to, kdo má pravdu nebo čí přání má být právě teď upřednostněno, atd… 

Díky tomu z partnerské intimity odpadne velká zátěž - mnoho napětí a postupně přirozeně získávájí nové intimní dovednosti, které vyhovují právě jim.
Tak vzniká nový pozitivní intimní vztah.  Tomu říkáme “pozitivní učení se”.

 

Tato zkušenost je velmi silná právě díky tomu, že je ve hře zahrnutý dotek, a tudíž se nejedná pouze o pochopení problému, ale jde o vtělenou zkušenost!

Díky bezpečnému prostředí, které 3minutová hra poskytuje, se partneři velmi rychle vzájemně otevírají svým potřebám a prohlubují porozumění a přijetí partnerových hranic. Tento balíček porozumění, zkušeností a hlubokých prožitků přináší velmi efektivní změnu do partnerského vztahu a nejen do něj.

3minutová hra totiž ovlivňuje všechny vztahy, které v životě máte: se svými dětmi, rodiči, kolegy, přáteli a všemi lidmi, se kterými se potkáváte. Vlastně ovlivňuje dynamiku mezi dvěma lidmi, kteří od sebe něco chtějí, a to jsou všichni lidé od úřednice na úřadě až po vašeho partnera.

Zjednodušte si život!

Pravda je, že 3minutová hra dokáže velmi zjednodušit život tím, že víme, co chceme a kde jsou naše hranice, a dokážeme je naprosto beze strachu a studu komunikovat se světem kolem nás.

A co na to manželští poradci a sexuologové?

V roce 2017 jsme se na Sexuologické konferenci u stolu zapovídali o 3minutové hře se sympatickým mužem Pavlem, který nadšeně poslouchal, co vše děláme na párových kurzech a sezeních.

Vyklubal se z něj uznávaný manželský terapeut Mgr. at Mgr Pavel Rataj, místoprezident Asociace Manželských a Rodinných Poradců (AMRP).

Rok poté nás pozval na psychologickou konferenci této asociace přednášet. Zpestřili jsme jim program rovnou i workshopem (foto níže), protože 3minutová hra se dá nejlépe pochopit, když ji prožijete “na vlastní kůži”.

Od té doby nás doporučují někteří terapeuti svým klientům. O dva roky později jsme se zúčastnili Sexuologické konference (foto níže) v Uherském Hradišti, kde jsme opět představili doktorům a psychologům 3minutovou hru a model Wheel of Consent® (Kolo souhlasu). I tento workshop sklidil velký úspěch mezi odborníky z řad lékařů a psychologů.

Aby ne, 3minutová hra může totiž doplňovat klasickou partnerskou terapii o praktická cvičení a prožitou tělesnou zkušenost.

Obrovský úspěch měla 3minutová hra i na tantrických festivalech, kde se našeho workshopu v roce 2018 zúčastnilo více než 200 lidí a na konci 90minutové ukázky zhruba 30 z nich plakalo dojetím. Tak silná to může být zkušenost.

Proto jsme se s Lucií zúčastnili dalších dvou profesionálních výcviků dr. Betty Martin a stali jsme se tak prvními učiteli modelu Wheel of Consent (Kolo souhlasu) v České republice.

Za jak dlouho se můžete ve hře dostat opravdu do hloubky?
dr. Betty Martin řekla:
“Okamžitě!!! Ano vážně, i během jedné minuty, tak intenzivní to může být zážitek!”
.

My sami jsme to zažili na vlastní kůži a již minimálně stokrát jsme toho byli svědky u našich klientů. Vždyť tím nejsilnějším transformačním nástrojem, který můžete získat, je “hluboká prožitá zkušenost”

Tento silný princip jsme si ověřili na více než 30 našich kurzech, ve kterých jsme zahrnuli 3 minutovou hru do programu. Za poslední tři roky jsme seznámili s 3minutovou hrou odhadem více než 1000 + lídí a více než 100 odborníků.

Samotný kurz jsme natáčeli 1 rok.

Náš cíl je zpřístupnit 3minutovou hru tisícům lidí, jako techniku, která prohlubuje partnerský vztah a zlepšuje kvalitu celého života!!!

3minutová hra

Hra, která sbližuje...

25+ Videí

MP3 nahrávky

Společné intimní zážitky

Legendární
3minutová hra
Dr. Betty Martin a Harry Faddise
už také v Čechách, v češtině a ještě navíc s návody, MP3 a bonusy, vycházející z naší mnohaleté praxe s klienty.

Mnoho párů zapomíná budovat opravdovou partnerskou intimitu.

Intimita v partnerském vztahu vyjadřuje pocit blízkosti, spojení, ale také prožívání štěstí s milovanou osobou, vzájemné porozumění a ohleduplnost, poskytování si emocionální podpory a ocenění a také  intimní komunikaci.

Zeptejme se ale sami sebe:

 • Kdy naposledy jste cítili ke svému partnerovi takovou blízkost?
 • Kdy naposledy jste si s partnerem povídali o tom, co vás těší nebo čeho se obáváme?
 • Kdy naposledy jste sdíleli své potřeby a měli pocit, že vám partner naslouchá?
 • Kdy naposledy jste i ve vaší ložnici cítili opravdové intimní splynutí?

⏱ V této uspěchané době... 🆘

... tuto blízkost často zastíní každodenní shon. Partnerství vystřídá rodičovství nebo práce a naše komunikace se omezuje na "provozní". Není divu, že si pak mnozí z nás pod pojmem intimita představí už jen sex, který i tak často bývá spíše účelový, než aby byl projevem opravdové blízkosti, vášně a lásky.

3minutová hra vám pomůže být si blíž. Je zábavným a přirozeným zpestřením vztahu, proto ji nazýváme partnerskou "hrou" a ne "technikou a prací".

3minutová hra je zatím nejlepší a nejúčinnější partnerskou hrou, kterou známe.
💑👫💏👨‍👩‍👧‍👦

Co najdete v online kurzu?

3minutová hra se učí na celém světě.
Tento online kurz je ale jedinečný kurz pro páry, který můžete praktikovat ještě dnes a z pohodlí vašeho domova.

MAPA NA VAŠI CESTU

V mapě vás provedeme kurzem v 10ti denním plánu (rozložte si ho podle sebe, např. 1x týdně)
Tento plán je sestaven podle skupinových lekcí v hodnotě 11 980Kč!

 • jedinečný ucelený kurz
 • mapa vás hrou provede

9 VIDEÍ PRO SNAŽŠÍ POROZUMĚNÍ

 • jak hru vnést do své domácí praxe
 • jak překonat překážky a nedorozumění
 • jak komunikovat své potřeby
 • psychologie toho, jak vás hra ovlivňuje

UKÁZKA TEORETICKÉHO VIDEA:
PŘÍMÁ A NEPŘÍMÁ CESTA POTĚŠENÍ

Kolik potěšení vám dává vaše tělo a kolik vnější podněty? Zde se podívejte na rozdíl mezi přímým a nepřímým potěšením a na to, jak vás může omezovat, pokud vnímáte jen jedno. A jak se naučit  mít radost nezávisle na reakcích okolí či partnera.

15 VIDEÍ S PRAXÍ A UKÁZKAMI

 • probudíte citlivost svého těla
 • naučíte se cítit, co si právě teď přejete
 • objevíte potěšení z doteku
 • naučíte se, co mají váš partner nebo partnerka rádi

UKÁZKA Z PRAKTICKÉHO VIDEA:
BRANÍ A DOVOLOVÁNÍ - HRANICE

Hranice vytváří bezpečí a jejich rozšiřování vám dovoluje prožívat nové zkušenosti. Důležité ale je, umět své hranice vnímat, abychom se nedostávali tam, kam nechceme.

BONUSY

 • poradna, když potřebujete pomoct
 • bonusové a doplňující techniky
 • rozhovory s odborníky
 • a další obsah budeme doplňovat....

REFERENCE

My jsme i přes moje nachlazení a taky velký konflikt a naštvání nakonec zvládli praxi 15 a 15 minut. Pomohlo nám vyčištění prostoru, protože rozpoložení před hrou bylo špatné. Výsledek je ale skvělý! Mnohem lepší energie.
Lenka, účastnice online kurzu
Jsem rád, že jsem se tu naučil hodně nového a inspirativního a že vidím, že to může být i jinak, než jen o sexu jako takovém. Že ty prožitky můžou být ještě mnohem hlubší. Vidím pro nás jako výzvu najít si na to čas, ale dokázali jsme se s partnerkou dohodnout, že budeme praktikovat podle onlinekurzu i doma a dali jsme si to jako dárek 🙂
Radek, účastník kurzu
Pokud je někdo na hraně, jestli ten svůj vztah udržet nebo odejít, tak bych tento kurz určitě doporučila.
Petra, účastnice kurzu
Nejvíce se mi líbily metody, kdy jsme si partnerem mohli říct, co se nám líbí a co chceme. Líbí se mi i nové techniky, které nám můžou skvěle zpříjemnit společné chvíle, a že to nemusí být jenom o sexu. Jsem moc ráda, že jsme sem přišli.
Marie, účastnice kurzu
Otevřelo mi to tady nové obzory. O něčem si člověk čte, ale tady to může zažít. Jsem rád, že jsem pochopil tu filozofii. Přineslo to nový pohled na věc a už se s partnerkou těšíme na další takové zážitky doma
Jan, účastník kurzu
V páru s manželkou mi 3minutová hra přinesla jednoduchou a strukturovanou možnost, jak sdílet intimitu a blízkost, příležitost naplňovat své i její potřeby a navzájem se lépe poznávat.
Jirka, Psycholog

FAQ

V čem se liší tento trénink od jiných online tréninků?

Online trénink 3minutová hra je úplně komplexní, dozvíte se v něm všechno, co se této hry týká: např. psychologické pozadí hry, překážky, které vás mohou potkat a jak si s nimi poradit, rozdíl v tom, jak se zeptáme, atd. Tento trénink je doslova nabitý praxí, která je mnohem důležitější, než teoretická znalost této hry či diagramu the Wheel of Consent. Je opravdu diametrální rozdíl mezi tím, když hru máte zažitou a „vtělenou“, a tím, kdy jste viděli diagram Wheel of consent na internetu či teoreticky znáte otázky 3minutové hry.

Kolik videí online trénink 3minutová hra obsahuje?

Více než 25 videí, která se týkají základů 3minutové hry a dále všech vychytávek a nápadů kolem 3minutové hry, včetně rozhovoru s její šiřitelkou, jejíž kurzy jsme absolvovali Dr.Betty Martin.

Jak dlouhá jsou videa v online kurzu?

V kurzu najdete videa s praxí, dlouhá většinou kolem 5-7 minut, a teoretická videa s výkladem, dlouhá 10-17 minut, nejdelší 23 min.

Máme vážnou krizi, je to pro nás?

Pokud chcete krizi společně překonat tak ANO! Samozřejmě se na situaci můžete podívat s odborníkem. S námi, nebo jiným poradcem. Hru však máte doma a můžete dělat první kroky i sami.

Co když hru se mnou nebude chtít hrát?

Ano, někdy je těžké nadchnout partnera, ale právě o tom je tato hra. Podívejte se na úvodní videa a teorii a pochopíte, jak je důležité umět sdělit svému partnerovi/ce, že Vám na tom záleží, aby to zkusil pro vás, že si to přejete. Hru můžete také hrát s přáteli, dětmi atd... Videa v kurzu: Překážky a jak je překonat, Ochota a touha... vám v tom pomohou.

Kolik času mi 3minutová hra zabere?

Co když mám málo času se tréninku věnovat? S 3minutovou hrou se můžete seznamovat průběžně. Samotná hra vám zabere třeba jen 15 minut. Pro ty, kteří to myslí vážně, obsahuje kurz mapu (návod) na 10 cvičení, která si můžete rozložit podle svých časových možností. Každé cvičení zabere zhruba 60 - 90 minut. Sledování videa plus praxe. Praktická videa jsou dlouhá do 10 minut.

Proč se učit zrovna od nás?

Protože jsme první čeští učitelé 3minutové hry. Základní trénink jsme absolvovali v roce 2016 a od té doby jsme 3minutovou hru praktikovali na všech našich kurzech, kterých bylo cca 30, vedli jsme 9měsíční partnerský trénink, jehož obsahem byla hlavně 3minutová hra, učíme ji téměř každého klienta, který k nám přijde na individuální sezení, od roku 2016 jich bylo zhruba 100, přednášíme o ní na odborných konferencích i na festivalech... Letos jsme absolvovali trénink pro facilitátory této metody Wheel of consent, jejíž praktickou částí je právě 3minutová hra. Již od roku 2012 pracujeme s klienty v oblasti intimity a sexuality a díky našim bohatým zkušenostem dokážeme skvěle propojit 3minutovou hru, jenž se týká hlavně hranic a přání, s tématy z oblasti intimity.

Co když budu mít během tréninku otázky?

Právě z tohoto důvodu jsme vytvořili dvě možnosti: 1) pro jednodušší otázky facebookovou skupinu „Milovat a žít“, viditelnou pro všechny účastníky online kurzu 2) pro složitější či intimnější otázky, které nechcete zvěřejňovat, poradnu, kterou najdete přímo v části Bonusy v online kurzu

Co získám, když si online trénink 3minutová hra zakoupím?

Kromě toho, že se stanete doživotními majiteli tohoto tréninku a veškerého jeho obsahu, naučíte se naprosto beze strachu a ve všech situacích komunikovat své hranice i své potřeby a přání. Především se naučíte beze strachu, s jistotou a klidem sdělit to, co si přejete, či naopak nepřejete, svému partnerovi, rodičům, dětem, příbuzným, známým, přátelům, úřednicím na úřadech, číšníkům v hotelu, svému holiči, zubaři, gynekologovi...prostě všem :). Že svá přání a hranice vlastně ještě neznáte? Skvělé! 3Minutová hra vás přesně toto naučí – spojit se se svými nejniternějšími potřebami a vyslyšet je. A následně je pokojným způsobem a bez obav vyjádřit.

Co když zjistím, že trénink není pro mě?

Pokud zjistíte, že vám náš online trénink opravdu nic nedal a o nic vás neobohatil, kontaktujte nás do 24h od zakoupení a my Vám vrátíme cenu online kurzu, kterou jste zaplatili.

Nečekejte, nenajdete lepší čas než TEĎ, na to, abyste zlepšovali svůj život a vztahy.