Milá ženo,

Miluj svá prsa 

Prsa jsou "polštářky pro srdce" a také symbol ženství a mateřství. Pomoz jim, aby nenesla tíhu tvých starostí

Provedu tě několika technikami, jak o prsa pečovat, aby byla krásná a hlavně zdravá. 

Budeš se cítit svobodněji a sebevědoměji. 

Vítej, milá Ženo.

Prsa jsou chloubou každé ženy, ať jsou jakkoliv malá, velká, plná či povislá, pravidelná či každé jinak velké, atd. Důležité je, aby byla zdravá, citlivá a šťastná.

Jsem tu proto, abych ti pomohla milovat je taková, jaká jsou, pečovat o ně, nechat je rozkvést a vnímat je jako symbol ženství, lásky a mateřství (archetyp matky je v každé z nás, i když nemáme děti).

Prsa - polštářky pro srdce

Zaměň smutná prsa za rozzářená a šťastná prsa. Nauč se, jak o ně pečovat pro zdraví i krásu. Zjisti, jak uvolnit emoce a odlehčit tak srdci i prsům.


Toto video je součástí dvou kurzů: Jako úvod do praxe kurzu Miluj svá prsa a jako úvod do jedné z lekcií rozsáhlého kurzu Probuzení ženské intimity

Praxe

láska, zdraví, potěšení

V další části tě už provedu několika praktickými technikami, jak o prsa pečovat, aby byla krásná a hlavně zdravá.  

Budeš se cítit svobodněji a sebevědoměji. 
Tvá prsa pokvetou do krásy.

Pečuj o svá prsa pravidelně, ona ti to vrátí!

Videa, která tě provedou praxí

  • Teoretické video
    Prsa jako symbol a jaký k nim máme vztah ( (již zde na stránce)
  • 4 praktická videa s technikami a ukázkami sebemasáží
    Techniky pro zdraví, krásu, ale i pro uvolnění napětí a emocí z prsou a srdeční oblasti
  • Bonusová videa
    Jak zapojit partnera a jak si prsa vyšetřit
Ahoj Lucie, moc ti děkuji za tvá sezení o prsou. Já jsem svá ňadra celé roky zanedbávala. Kdysi se mi moc líbila a líbila se i manželovi, ale po druhém dítěti je mám bohužel zmenšená a povislá. Cvičila jsem s prsy tak, jak jsi mi to ukazovala. Nečekala jsem, že jim ještě něco pomůže a jsem překvapená, jak vypadají po dvou měsících péče a masáží. Jako by se zvedla a zpevnila. Cítím se skvěle, přijdu si tak nějak ženštější a sebevědomější. Teď se jich ráda dotýkám a jsem na sebe a svá “nová” prsa pyšná. Po několika cvičeních jsem úplně změnila vztah nejen k prsům, ale i k sobě a vlastně i životu. Více o sebe pečuji a odpočívám, cítím se svobodněji. Dokonce jsem i občas začala chodit bez podprsenky a užívám si ten pocit volnosti. Dřív jsem ji nosila i doma. Už nechci nechat svá prsa zvadnout.
Markéta

Mgr. Lucie Sitařová, CSB

lektorka a terapeutka v oblasti ženské intimity

Lucie je spoluautorka největších intimních onlinekurzů u nás: Probuzení ženské intimity - Prostě svá (pro ženy) a Ovládni mužskou energii - Muž činu (pro muže),  spoluzakladatelka Školy intimního splynutí, lektorka a terapeutka s dlouholetou praxí (10 let) v oblasti ženské intimity.

* Protože vše ukazuji sama na sobě, ukázky praxe už nejsou ZDARMA. Chci, aby sé mé poprsí ukázalo jenom ženám, které s tématem souzní, a ne komukoliv na internetu. 💁‍♀️ Získej roční přístup za zvýhodněnou cenu.

Na podporu žen a jejich přístupu k ženství
Získejte tento kurz jako dárek se slevou

jen za 199 Kč

 790 Kč