Zde si kurz můžete zakoupit a rovnou
se pustit do videí a praxe.
Čerpejte inspiraci a společné zážitky ještě dnes ...

Těšíme se na vás ve videích a nahrávkách. Martin a Lucie

uznávaná metoda psychology a sexuology jako podpůrná pro vztah i sexualitu
roky zkušeností a 1000+ účastníků na kurzech a individuálních sezení
V páru s manželkou mi 3 minutová hra přinesla jednoduchou a strukturovanou možnost, jak sdílet intimitu a blízkost, příležitost naplňovat své i její potřeby a navzájem se lépe poznávat.
Jirkapsycholog
Moc děkujeme za možnost strávení víkendu s Vámi. Je to obrovská radost sdílet čas s vámi. Po několika zkušenostech jinde jsme zjistili, že jste nejlepší :o). Ceníme si toho, že vše děláte pro lidi, které na kurzu máte a děláte vše srdcem. Jste vnímaví k pocitům druhých a vážíme si vaší upřímnosti. Tím, že jste otevření se podělit i s vlastními pocity a názory, máme s vámi pocit, že je u nás vše v pořádku, když v nějakém směru vidíme naši cestu a v jiném zase ne. Je vidět, že i když se z vás stali profesionálové, stále jste to vy dva – Lucka a Martin, stejní upřímní a spontánní človíčci, které jsme před lety poznali. Také je vidět, jak váš vztah zraje… moc hezky :o)
M. Novák

Vlastnosti produktu

25+ VIDEÍ s teorií i praxí

V kurzu najdete sekce s ukázkami, teorií, psychologickým pozadím i tipy co dělat, když se praxe nedaří.

MP3 nahrávky

Mp3 návody jsou jednou z nejlepších věcí pro vaši praxi. Nemusíte si totiž nic zapsat a složitě pamatovat! My vás praxí provedeme, jako by jste byli na našem kurzu či sezení... Pohodlně se usaďte, pustťe přehrávač a zábava může začít...

PDF návody a materiály

Máte rádi věci na papíře a po ruce, 3minutová hra je jako každá jiná a její jednoduchá pravidla je dobré mít po ruce.

Podílejte se na vývoji kurzu

Tento kurz buddele zdokonalovat a vy u toho můžete být od začátku. Pokládejte dotazy, přidejte se do FB skupiny a komunikujte... Bonusy natočíme tak, aby vás co nejcíce podpořily.

Potřebujete pomoc?

Napište nám na info@intimnisplynui.cz nebo volejte na 608 768 067

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.